Вигонка тюльпанів

Дорогі клієнти, а в цьому розділі ми хочемо поділитися з Вами результатом нашого багаторічного досвіду вигонки до 14 лютого і 8 Березня. Все вирощені сорти ми щорічно фотографуємо і викладаємо для Вас на нашому сайті, а також в соціальних мережах «Instagram» , «Вконтакте» , «Facebook». Ми дуже сподіваємося що наш досвід допоможе Вам визначитися з вибором бажаних сортів і додасть Вам натхнення самим зайнятися вигонки! Шановні клієнти , бажаємо Вам легкої вигонки і гарного врожаю на 14 лютого і 8 Березня, а якщо у Вас є до нас питання, ми з удо вольствия відповімо на них в розділі «Питання-відповідь»

Вигонка - це сукупність заходів щодо прискорення росту рослин в неприродний для них період. Вигонка тюльпанів, крокусів та гіацинтів широко застосовується на свята 14 лютого і 8 Березня.

Виростити самостійно яскраві квіти серед зими - неймовірне задоволення! Адже вибирати сорти на свій смак, спостерігати за їх ростом, розвитком, доглядати і отримувати прекрасні квіти до бажаної дати - величезне задоволення. Тюльпани, крокуси та гіацинти відмінно піддаються тій, що вигнала на 8 Березня і абсолютно не втрачають свої декоративні якості навіть в умовах штучного світла! Щоб досягти позитивних результатів, потрібно знати про всі тонкощі вигонки тюльпанів і бездоганно дотримуватися технологію вигонки на всіх етапах процесу. Якість цибулини, склад грунту, температурний режим, освітлення, вологість, провітрювання, полив і правильне зберігання після зрізки - всі ці тонкощі впливають на кінцевий результат. З технологією вигонки на 14 лютого та 8 Березня ви можете ознайомитися в розділі на нашому сайті.

Обговорення 0