Про нас

Компанія "Світ Тюльпанів" була заснована в 1989 році як тепличне господарство. Ми маємо великий досвід вирощування різних сортів голландських тюльпанів на День Закоханих та 8 Березня. Майже 30 років ми вирощуємо різні квіткові культури для оптового продажу.

У 2009 ми розширили свою діяльність і почали займатися оптовою поставкою і продажем цибулин тюльпанів, крокусів, гіацинтів з Голландії по всій території України. З тих пір фірма «Світ Тюльпанів» відмінно зарекомендувала себе на квітковому ринку України. Зараз ми можемо запропонувати Вам більше 2000 сортів тюльпанів різних кольорів, форм і класів.

Багато років, шляхом проб і помилок, ми намагалися знайти порядних і відповідальних голландських фермерів, якісний посадковий матеріал і прийнятні ціни. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з надійними бізнес-партнерами і з упевненістю пропонуємо хорошу здорову цибулину тюльпанів розбору 12+. Щорічно наша компанія доводить якість нашої цибулини, виганяючи її до 14 лютого і 8 Березня. Для Вас ми завжди викладаємо фотографії нашого врожаю і ділимося характеристиками і якістю виганяють сортів!

Ми завжди з радістю допоможемо нашим клієнтам на всіх етапах вигонки. Допоможемо визначитися з сортами, проконсультуємо щодо самої вигонки, підкажемо, як правильно зберігати зріз.

Вам в допомогу на нашому сайті ми створили зручний каталог, підготували розділ з фотографіями з наших теплиць, написали докладні статті, де ви можете ознайомитися з процесом вигонки і прочитати про можливі помилки вигонки. А якщо у Вас все ще виникають питання по технології вигонки обов'язково задавайте їх в розділі Питання-відповідь

Фірма «Світ тюльпанів» гарантує Вам своєчасні поставки в відповідний для Вас період, якісну цибулину, чесність і порядність - ми ніколи не замінюємо сорти без відома клієнта, ніколи без попередження не прибираємо сорти. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і прагнемо виконати свою роботу гідно і чітко!

Нижче наведені відео на яких ми показуємо фото вигонки наших клієнтів. Ми щиро сподіваємося, що у тих хто тільки починає все вийде і ваші результати перевершать сміливі очікування.