Сорт тюльпана Selfie

Ще один сорт який я сміливо і з упевненістю рекомендую для вигонки до весняних свят - це сорт Selfie

Сорт відноситься до класу Тріумф. Має середній термін цвітіння. Вигонку цього сорту ми починаємо 24 січня за температурі вигонки 15 градусів.

Укорінення цього сорту пройшло добре. Урожай був дуже близький до 100%. Тюльпан Selfie показав себе як некапризну і невибагливий сорт, так як ніяких хвороб, начинки і інших проблем виявлено не було.

Однією з переваг є, того що сорт зацвітає практично одночасно, однієї висоти і однакової якості. Дуже зручно і приємно працювати з такими сортами, так як відпадає потреба в сортуванні і перебиранні зрізу, що не маловажно при роботі з великими обсягами.

Розповім про декоративних особливості.

Колір бутонів дуже яскравий і насичений. Червоно-малиновий. Донці світле. Пелюстки матові. Відмінна форма бутонів - класична, строга, пелюстки щільно зімкнуті і мають загострену форму. Структура пелюсток щільна, тверда. Бутони прекрасно зберігають форму і не розкриваються на сонці. Висота бутонів 6-6,5 см. При сухому зберіганні декоративні якості не постраждали, тюльпан зберіг свою привабливість і яскравість кольору.

Квітконоси так само порадували гідної довгою - близько 55 см. Стебло міцне, твердий, рівний.

Ще одна перевага - компактна, вузька, насичена листя, яка прекрасно тримає форму в букетах.

Загалом, повинна сказати, що не вбачаю не єдиного недоліку в цьому сорті, але як і всі нові сорти, на жаль, цей сорт не завжди доступний в Голландії.

Відео огляд цього сорту Ви можете подивитися на нашому YouTube-каналі Mir-tulpanov-tv.

Обговорення 0

    Схожі статті