Сорт Litouwen (Snow Man)

Хочу присвятити цьому сорту окрему статтю і відео, так як він показав себе як прекрасний і гідний сорт для вигонки до 8 Березня. Посадку цього сорту ми виробляли в грунт. Посадку, в зв'язку з теплою осінню, ми відсунули до середини листопада. Цибулина була 12+, неохолодженого. Сорт літів відноситься до середньоквітучих сортам, до класу Тріумф.

Взагалі, ідеальним для нас є сорт Snow lady, але були роки, коли був дефіцит цибулини цього сорту, тому ми випробували в тій, що вигнала багато білих сортів. Але, на жаль, у них у всіх були ті чи інші недоліки. В цьому році ми вперше посадили Litouwen і прийшли до висновку, що цей сорт є прекрасною альтернативою сорту Snow lady. Форма бутонів у них, звичайно, різна, але про це я розповім трохи пізніше.

Отже, повернемося до вигонки ... Посадку справили 15 листопада, вигонку цього сорту почали 24 січня, сорт зацвів дружно 27 лютого. Вигонка проходила при 14 градусах. Тюльпан виріс однієї висоти, якість тюльпана однакове - весь рівний, високий, твердий. Зацвів абсолютно весь, вихід 100%. Після зрізання цього сорту залишилася чиста чорна грядка, на відміну від сорту Snow lady, цибулина якого дає багато порослі та квітучої дітки. Нам це дуже подобається, тому що дитинку ми додатково продаємо, але деяким клієнтам ця особливість не подобається.

Топпінг на сорті Літоувен виявлений не був. Будь-яких інших неприємностей і хвороб так само не було. Якість зрізу відмінне.

Так само мушу зазначити, що тюльпан відмінно показав себе при сухому зберіганні і зберіг всі свої декоративні властивості.

Ціна цибулин Litouwen трохи дешевше, ніж у Snow lady.

Колір бутонів чисто-білий. Бутони великі витягнуті - 7-8 см. Пелюстки міцні, тверді, м'ясисті. Форма пелюсток овальна, навіть можна сказати квадратна. Бутони у Litouwen складені як би коробочкою (на відміну від сорту Snow lady, у якого загострені пелюстки).

У сорту Litouwen прекрасна і листя: висока, насичена, пружна, не розпадається в букетах, бутони втоплені в зелені. Букети з цього сорту виходять дуже об'ємними.

Висота квітконоса досягала близько 60 см. Стебло товсте і твердий.

Недоліків у цьому сорті особисто ми не виявили! Так що з упевненістю рекомендуємо)

Обговорення 0

    Схожі статті