Сорт Illusionist

Для тих, хто ще в пошуках гарного червоно-жовтого сорту, ця інформація може виявитися дуже корисною. В цьому році ми вперше спробували виганяти сорт Illuzionist і залишилися їм дуже задоволені.

Сорт відноситься до класу Тріумф. Термін цвітіння рані-середній. Цей сорт дав відмінний урожай і на День Cвятого Валентина і на 8 Березня.

Посадка цього сорту проходила після 20го листопада в грунт.

На 14 лютого вигонку цього сорту почали 3 січня. Тюльпан дружно зацвів 9го лютого. Вигонка проходила при 16-17 градусах.

На 8 Березня вигонку розпочали 26 січня. Вигонка проходила при 15 градусах.

На обидва весняних свята сорт Illuzionist дав 100% якісний урожай.

Дуже сподобалися декоративні характеристики цього сорту.

  1. Красиве витягнуте будова бутонів, загострені пелюстки. Краї лепестов щільно згорнуті, завдяки чому тюльпан відмінно тримає форму і не розкривається на сонці. Пелюстки тверді. Сорт відмінно зберігається при сухому зберіганні.
  2. Колір яскравий, насичений, контрастний.
  3. Квітконіс міцний, твердий, рівний.
  4. Відмінна листя: рясна, насичено-зелена, пружна, тонка, висока. Чи не розпадається в букетах. Бутони втоплені в листі, що надає додаткову ефектність і хороший обсяг букетів.
  5. Висота бутонів і квітконосів так само порадувала. Стебло - 55 см, бутон - 8 см.

Ну, і на завершення, хочу додати, що прояви начинки а так само інших можливих хвороб виявлено не було. Всі тюльпани однієї висоти, рівні, якісні, красиві і здорові!

Обговорення 0

    Схожі статті