Клас Прості ранні тюльпани. Зовнішні особливості і характеристики

Прості ранні тюльпани з'явилися ще з кінця XVII ст. Цей клас тюльпанів не надто численних і становить трохи більше 5% від світового асортименту тюльпанів.

Зовнішні особливості

Всі тюльпани класу Прості ранні відрізняються класичної та елегантною красою. Форма бутона бокаловидная. Бутонам даного класу характерні невисокі келишок 5-6 см, але дуже яскравих і насичених відтінків. Білі забарвлення так само присутні в асортименті Простих ранніх тюльпанів. Чи не рідкістю є і двокольорові сорти, сорти з обідками і різнобарвним полум'ям. Квітконоси в основному невисокі (30-40 см), але міцні і міцні. Для тих, хто висаджує тюльпани в саду і клумбах, тюльпани цього класу будуть першої весняної радістю!

ХарактеристикиОсновні параметри
Висота келиха5-6 см
Форма келихаКелихоподібна
Висота квітконоса30-40 см
Термін цвітінняРаньоквітучі

Особливості вигонки

Прості ранні тюльпани не дуже часто використовують для вигонки. Але є дуже хороші, хоч і невисокі сорти. Повинна зауважити, що на сьогоднішній день дуже актуальні і модні невисокі тюльпани і компактні акуратні невеликі букетики. Термін цвітіння тюльпанів цього класу ранній і відмінно підходить для вигонки на 14 лютого. Часто тюльпани класу Прості ранні виганяють в контейнерах і горщиках. Цибулина даного класу дешевше цибулин інших класів.

.