Клас Махрові пізні тюльпани. Особливості та характеристики

Серед величезної кількості сортів тюльпанів є такі, які, як магнітом, притягують до себе погляд, викликаючи захоплення і захват. Звичайно, у кожного свої смаки, але, однозначно, практично нікого не залишать байдужими тюльпани класу Махрові. Клас Махрові пізні тюльпани з'явився досить давно - ще в 1665 році.

Ми вже описували ранні махрові сорти, вони прекрасні, але не дуже високі. А ось Махрові пізні сорти можуть похвалитися не тільки красою бутонів, але і більш високою ніжкою.

Зовнішні особливості

Клас Махрові пізні тюльпани славиться величезними, близько 10-12 см в діаметрі густомахровими бутонами. Часто можна зустріти назву «піоновідние», що обумовлено наявністю в бутоні великої кількості широких округлих пелюсток, як і у квіток півоній. Тюльпани класу Махрові пізні могутніше, вище (близько 50-60 см у висоту), ніж Махрові ранні, завдяки чому прекрасні в зрізі і вигонки. Забарвлення бутонів дуже різноманітна. Відтінки і насиченість всілякі.

ХарактеристикиОсновні параметри
Висота келиха5-6 см
Форма келихаМахрова
Висота квітконоса50-60 см
Термін цвітінняПознеквітучі

Особливості вигонки

Не всі сорти класу Махрові пізні підходять для вигонки, так як ставляться до групи позднецветущих. Але є сорти, які добре показали себе в тій, що вигнала і зрізі.

Популярні сорти

Малиновий з зеленими штрихами Adore, прекрасний рожевий Angelique, пурпурний Blue Diamond, рожевий з білими спалахами Candy Time, контрастний біло-малиновий Carnaval de Nice, малиновий Chato, яскраво-оранжевий Gudoshnik Double, червоний з широким білим обідком Horizon, помаранчевий Icoon, фіолетовий Katinka , дуже незвичайний пурпурно-зелений Negrita Double, бузково-малиновий Purple Sky і ін.

Безсумнівно, клас махрові тюльпани будуть незрівнянним прикрасою як Вашого асортименту на квітковому ринку, так і на клумбі в саду.