Підсумки вигонки 2020

Дорогі гості мого сайту, хочу підвести підсумки вигонки 2020 і розповісти коротко про кожну сорті. Сподіваюся Вам будуть корисні мої старання.

Почнемо з вигонки на 14 лютого. Aphrodite - відмінний безпрограшний варіант: недорога цибулина, 100% урожай, красиве будова, якісний зріз. Підходить як для вигонки на день Закоханих, так і на 8 Березня. Замовляємо і на наступний рік.

Хороші бюджетні варіанти для вигонки на 14 лютого: помаранчевий Princesa Catharina Amaliya, білий з пурпуровим вогнем Flaming Flag, вишневий з білою облямівкою Kung fu, рожевий Jumbo Pink. З пурпурних виганяли Lap top, Purple Prince. Ці обидва сорти дали хороший зріз і на День Закоханих і на 8 Березня. На 8 Березня в цьому році Purple Prince був несподівано високим і виріс до 50-52 см.

Продовжуємо виганяти на 14 Февраля рожевий сорт Irina і червоно-жовтий Hennie van de Most. Завжди хороший зріз. Відео про ці сортах є на нашому сайті.

На 8 Березня багато сортів цього року виганяли вперше.

Дуже сподобалися малинові сорту-Тріумфи - Expression і Purple Raven. Про цих прекрасних сортах є окремі відео. Обидва високі і потужні (особливо Expression). Колір у Expression світліше, а у Purple Raven насичено-малиновий. 100% якісний урожай.

Чи не помилилися ми і в виборі лілових тріумфів: Argos і Paradero. Обидва сорти дали якісний зріз. Argos вийшов трохи вище, ніж Paradero, а у Paradero, як на мене, колір більш незвичайний - яскравий, яскравий. Про такі ще кажуть «кислотні», «люмінесцентні». У сорту Argos присутній трохи рожевий відтінок (лілово-рожевий), у Paradero - лілово-фіолетовий.

Из фиолетовых выращивали Ozon и Fortress. Оба сорта средние по срокам цветения, высокие, ровные, дружно зацвели. Топпинга и других болезней обнаружено не было. Цвет бутонов похож, а строение отличается – у Fortress бутоны более вытянутые, более крупные и находятся в листве. Ozon выше.

Из фиолетово-лиловых с белым ободком выгоняли сорт Librige. Сорт относится к классу Триумф. Урожай зацвел вовремя и 100%. Тюльпан выский, ровный. Средний по мощности. Хороший симпатичный сорт.

З біло-рожевих вперше виганяли Donatello - прекрасний сорт, якісний урожай, замовили і на наступний рік. У подібному кольорі вирощували трохи Mickey Chik - ось він абсолютно не вразив - дуже тоненький і слабкий. З біло-червоних не припиняємо вирощувати Happy Generation. І урожай, і декоративні особливості квітки, і ціна цибулини нас абсолютно влаштовують.

З малинових з білим обідком продовжуємо вирощувати Down Town, Yolly - шикарні великі, потужні тюльпани з величезними яскравими келихами. Основний колір бутонів злегка відрізняється - у Down Town малиновий, у Yolly малиновий з червоним відтінком. В цьому році як і завжди порадував Circuit, тюльпан був навіть могутніше звичайного та ще й з великої квітучої дитинкою. Обов'язково замовляємо і далі.

Так само дуже сподобався сорт Kamaliya. За відтінку він більш насиченим і темніше ніж Down Town і Yolly, основний колір можна описати як малиново-фіолетовий з яскраво-білою облямівкою.

Вирощували в цьому році і Stargazer - колір насичений і яскравий (малиново-бордовий з білим обідком), але бутон не надто великий і стебло НЕ потужний. як на мене, цибулина цього сорту невиправдано висока.

Відмінний зріз в цьому році був у сорту Lech Walesa. Вирощуючи цей сорт вже кілька років, можу сказати, що це безпрограшний варіант: 100% урожай, доступна ціна цибулини, великий, потужний, важкий зріз.

З білих сортів, як завжди, в захваті від Snow lady. Трохи по-менше, але теж хороший сорт Nepal. З новинок спробували Litouwen і присвятили йому окрему статтю і відео, так як сорт так само виявився гідним.

червоних з жовтою облямівкою крім, вже всім відомого, Hennie van deMost виганяли Illusionist, Tarzan, Powerplay. Від сорту Tarzan не в захваті - очікували потужний і великий тюльпан, але насправді наші очікування не виправдалися. Ціна цибулини завищена для тюльпана з такими характеристиками - зріз був високий, але стебла худоват і не дуже потужні. А ось Illuzionist дуже сподобався. Будемо виганяти і в наступному році. Power play теж хороший сорт. Хороше поєднання ціна-якість. На відміну від Hennie van de Most, Illuzionist і Tarzan, сорт Powerpley має дуже тоненьку жовту окантовочку.

Відмінний урожай дав і сорт Strong gold. Тюльпани в цьому році були просто величезні. Інших жовтих сортів красивіше ніж Strong gold ми поки не зустрічали.

З червоних тюльпанів виганяли Surrender. Хороший урожай вже 3ий рік.

З червоних з кремовим обідком вперше виганяли Anna Krasavitsa. Якість тюльпана сподобалося - товсті потужні стебла, бутони великі, втоплені в листі.

З темно-червоних Curry, Pallada, Strong love, Strond power. Всі сорти гідні в вигонці. Сорт Pallada в цьому році був як ніколи великим, а цибулина цього сорту зовсім дорогая.Цветоноси хоч і не дуже товсті, але дуже тверді. Замовляємо і далі.

Strong love і Strong power виявилися дуже схожими - високі, з великими бутонами і міцним квітконосом. Колір у Strong Power світліше, нагадує за кольором сорт Surrender.

З ніжних пудровий сортів вирощували Apricot Deligt. Apricot Delight відноситься до класу Дарвінових Гібриди. Колір дуже ніжний і привабливий. Зріз 100%. Але нам більше подобається працювати з класом Тріумф.

Вперше вирощували сорт Neper. Він відноситься до класу Тріумф. Відео-огляд цього сорту ви можете подивитися на нашому сайті. Сорт дав відмінний урожай, дружно і 100% зацвів, але за відгуками наших оптових покупців сорт не дуже довго зберігається і форма бутонів на любителя (не всіх залучали гострі і витягнуті бутони даного сорту).

Bare Alta - рожево-оранжевий сорт. Дуже приваблива забарвлення. Сорт відноситься до класу Дарвінових Гібриди. Урожай був 100%.

Trick. Дарвінових Гібриди. Зріз 100%. Цікава забарвлення оранжувато-рожево-червона. Пелюстки всередині яскравіше, ніж зовні. Але, як я згадала раніше, працювати нам більше подобається з тріумфом.

З Махрових вже другий рік вирощували Angelique. Сорт модний, красивий, шкода, що запізно.

Дуже якісний урожай отримали з махрових Avantgarde (ніжно-жовтий, кремовий) і Mari jo (яскраво-жовтий). Обидва сорти високі, потужні, з великими бутонами і мають середній термін цвітіння.

Уже кілька років нас продовжує радувати урожаєм сорт Columbus.

З лілових махрових вирощували 2 сорту Kikstart і Katinka. З цих двох сортів сподобався тільки Katinka - могутніше, крупніше, добре зберігається.

З білих махрових продовжуємо вирощувати White Heart. Великий бутон, міцний стебло. Тримає красиву форму.

Ну, і розповім трохи про торочкуватих.

Як завжди, на висоті рожевий Cacharel. Шкода, що в Голландії цибулин цього сорти поки недостатня кількість.

Вперше спробували Neglige. Красива забарвлення, красиве будова, але сорт трохи запізно.

Louvre в цьому році був гігантським - 75 см. Важкий, потужний, з великими келихами. Прекрасне співвідношення ціна-якість. Зацвів дружно і 100%.

Вперше виганяли New Santa - яскравий, контрастний, 100% урожай. Користувався попитом у покупців, хоч і не дуже високий (близько 45 см).

Fabio. Класний яскравий червоно-жовтий сорт. Садимо під стелажем -урожай вийшов хорошою висоти (до 50 см). Зріз 100%, дружне зацветание, відмінну якість врожаю.

Підводячи підсумки, хочу сказати, що сезон Вигонка 2020 пройшов успішно. Багато сортів були більший і потужніший, ніж звичайно. Всі перераховані сорти встигли зацвісти до 8 Березня. Температуру вигонки намагалися підтримувати 14-15 ° С.

Більше фото Ви зможете подивитися в розділі «Вигонка. Відео-огляди на найкращі сорти ви зможете подивитися в розділі «Відео».

Обговорення 0

    Схожі статті