Цибулини тюльпанів

Каталог тюльпанів

Каталог тюльпанів

Вигонка тюльпанів

Вигонка тюльпанів

Статті про тюльпани

Статті про тюльпани

Оціночна вартість цибулин тюльпанів основних сортів для вигонки:

Тюльпан BarcelonaМахровий тюльпан для вигонки на 8 БерезняВід 190 евро / 1000 шт.
Тюльпан FabioБахромчастий тюльпан для вигонки на 14 лютого та 8 БерезняВід 165 евро / 1000 шт.
Тюльпан Hennie van der mostТріумф-тюльпан для вигонки на 14 лютого та 8 БерезняВід 172 евро / 1000 шт.
Тюльпан IrinaТріумф-тюльпан для вигонки на 14 лютого та 8 БерезняВід 185 евро / 1000 шт.
Тюльпан LalibelaТюльпан класу Дарвінових гібриди для вигонки на 8 БерезняВід 162 евро / 1000 шт.
Тюльпан Lech WalesaТріумф-тюльпан для вигонки на 8 БерезняВід 195 евро / 1000 шт.
Тюльпан OrlendaТріумф-тюльпан для вигонки на 8 БерезняВід 210 евро / 1000 шт.

Всі ціни вказані на сторінці прайс-листи

Ще з давніх часів прекрасні квіти відіграють важливу роль в житті людини. За допомогою навіть однієї квіточки ми можемо подарувати усмішку коханій людині, схвилювати серце, подарувати щастя і підтримати у важку хвилину. Одними з найкрасивіших і модних кольорів сучасності є тюльпани. Завдяки своїй яскравій забарвленні і незвичайного будовою, ці квіти були в пошані ще з давніх часів. Безліч найнеймовірніших забарвлень було виведено селекціонерами протягом усього існування цієї прекрасної квітки: жовтий, червоний, малиновий, рожевий, фіолетовий, зелений і навіть чорний! А скільки неймовірних сортів двокольорового Розмальовки - з розлученнями, смужками, обідками, різкими або плавними переходами? Тюльпани так само різноманітні і за формою бутонів: бокаловидні, бахромчасті, лилиецветних, махрові і навіть махрово-бахромчасті! Ці прекрасні квіти стали справжнім скарбом для жителів Голландії. Помітивши велику затребуваність і популярність тюльпанів у багатьох країнах Європи, голландці вирішили взяти в свої руки цю тенденцію. Таким чином, через деякий час в Голландії стало з'являтися багато нових сортів, а зацікавленість цими квітами з кожним роком зростала. На сьогоднішній день Голландія займає лідируючі позиції по вирощуванню тюльпанів, експорт яких здійснюється в 12 країн світу! Саме завдяки цій квітці Голландія значно примножила капітал країни.

Для багатьох жителів нашої країни вирощування тюльпанів стало так само основним бізнесом. Вигонка тюльпанів до 14 лютого і 8 Березня - це дуже захоплюючий і цікавий процес, який принесе Вам масу позитивних емоцій і зміцнить сімейний бюджет!

Ви можете замовити цибулину тюльпанів у нас і ми доставимо в будь-яке місто України: Вінницю, Дніпро, Житомир, Київ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон , Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та в інші міста України.

Обговорення 0