Цибулини крокусів

Каталог крокусів

Каталог крокусів

Статті про крокуси

Статті про крокуси

Особливості вигонки крокусів

Особливості вигонки крокусів

Крокуси, або шафрани, відносяться до сімейства ірисового. Це трав'янисті бульбоцибульні багаторічники, мініатюрні і неймовірні за своєю красою милі квіти. Крокуси - прекрасні вісники весни. Це квіти, які дарують перший весняний настрій, символізують молодість, любов, пробудження і натхнення.

Прекрасні і ніжні крокуси поширені і популярні практично по всьому міру.Палітра квітів у крокусів різноманітна: від світлих тонів білого і жовтого до ніжно-блакитного і пурпурного.

На сучасному квітковому ринку крокуси цінуються тим, що є одними з найкрасивіших перших весняних квітів. Крокуси невисокі, їх висота не більше 10 см. Квітки крокусу бокаловидні, діаметром від 3 до 6 см і мають неймовірні розмальовки всіляких квітів. Є сорти крокусів з незвичайною плямистої, смугастої або двокольорового забарвленням. Для вигонки на 8 Березня найбільш підходять голландські крупноквіткові сорти. Зазвичай цибулинки крокусів висаджують по кілька штук (від 3 до 7) в невеликі широкі горщики і до бажаної дати отримують чудові весняні букетики первоцвітів.

Дуже популярними сортами крокусів є: яскраво-біла Jeanna D'Arc, білий з бузковими смужками Pickwick, насичено-пурпурний Flower Record, яскраво-жовтий Yellow і інші.

Навіть неможливо уявити собі 8 Марта без цих чудових і ніжних первоцвітів! Компанія «Світ Тюльпанів» з радістю запропонує Вам широкий асортимент найкращих голландських цибулин крокусів. Актуальний прайс-лист та каталог Ви завжди знайдете на нашому сайті.

Крокус Flower RecordВеликоквіткова крокус для вигонки на 8 Березня.Від 140
Крокус Jeanne DarcВеликоквіткова крокус для вигонки на 8 Березня.Від 150
Крокус PickwickВеликоквіткова крокус для вигонки на 8 Березня.Від 150
Крокус RemembranceВеликоквіткова крокус для вигонки на 8 Березня.Від 140
Крокус YellowВеликоквіткова крокус для вигонки на 8 Березня.Від 150

Обговорення 0